TÜRKMEN ALEVİ BEKTAŞİ DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ

Yeni Yaz

Yazan
Eposta
Şehir
Mesajınız

MESAJINIZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Davut Elri

Değerli hemşerim ve ırkdaşım Özdemir Bey, 16/08/2015 tarihinde kanal a'da yayınlanan 1 milyon kripto ermeni var açıklamanızı dinledim. Türkiye üzerinde oynanan oyunlar ancak bu kadar bilgece açıklanabilirdi. Milleti bilinçlendirme adına yaptığınız bu açıklamalardan sonra size çok teşekkür ederim. Bu yiğitçe duruşunuzun diğer Türkmen, Alevi ve Sünni kardeşlerimize örnek olması dileğiyle.

Yazan(Davut Elri) Tarih(16.8.2015 10:04:58) Şehir(Kırıkkale)

  Mehmet ÇİL

  Sayın genel başkan özdemir bey abimiz biz Müslüman türkler olarak aramızda hiç sorunumuz olmamıştır bundan sonrada olmayacaktır.Tarihimizde de böyle bir sorun yoktur.Ben türkmen alevi kardeşlerimizin ayağının tozu olayım.Kripto sol örgüt dediğiniz kişiler gerçektende ermenidir.Çünkü Türkmen dedin mi vatanını seven devletini seven kişidir. onların bu tuzağına biz türkler düşmeyeceğiz.Özdemir bey abi allahımız şahit olsun ki alevi türkmen kardeşlerimizle kimse aramızı bozamayacaktır.

  Yazan(Mehmet ÇİL) Tarih(14.8.2015 14:23:58) Şehir(Gaziantep)

   ŞENOL YILMAZ

   Başkanımızın ülkenin birliğini korumaya yönelik yapmış olduğu bu değerli katkılarından dolayı tebrik ediyor ,ayni hassasiyetin diğer dernekler tarafından örnek alınmasını diler saygılar sunarım.

   Yazan(ŞENOL YILMAZ) Tarih(14.8.2015 13:55:49) Şehir(Samsun)

    Ahmet Çorak

    Sayın başkanım sulakyurt ilçesinin küçük bir türkmen köyü olan çayoba köyünde yapımı devam eden cem evimizin sadece fayans işi kalmıştır. siz değerli yönetiminiz tarafından köyümüz e bir yardımda bulunup fayansın bir miktarını yardım edebilirseniz işallah hep beraber baharın açılışını yaparız..şimdiden teşekkürler.Ayrıca inşatımızı yerinde görmek için ziyaretinizi bekleriz.Yolunuz açık hızır yoldaşınız olsun.

    Yazan(Ahmet Çorak) Tarih(22.12.2013 20:32:55) Şehir(Kırıkkale)

     Anadolu cemevi genel merkezi

     Anadolu Cem evleri genel başkanımız Bayram ERDEM selamlar saygılar başarılar diler

     Yazan(Anadolu cemevi genel merkezi) Tarih(10.10.2013 13:30:09) Şehir(Ankara)

      Ömer Yassıkaya

      Sayın Genel Başkan Özdemir Bey, Gezi Parkı olayları dolayısıyle ülkemizde oluşturulmaya çalışılan Kaos ortamı ve provokasyonu deşifre eden açıklamalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Sizi kutluyorum.

      Yazan(Ömer Yassıkaya) Tarih(19.6.2013 18:37:22) Şehir(İçel)

       Doğan Şafak Erbil

       bir türkmen alevisi olarak sitenizi çok hoşuma gitti çalışmalarınızı çok beğendim devamını bekliyorum

       Yazan(Doğan Şafak Erbil) Tarih(26.3.2013 01:39:48) Şehir(Yurtdışı)

        Diğer Sayfalar

        Toplam Mesaj Sayısı: 18 | Sayfa : [1] 2 3