ANKARA'DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE GIDA YARDIMI - TÜRKMEN ALEVİ BEKTAŞİ DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ

ANKARA'DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE GIDA YARDIMI


Türkmen Alevi Bektaşi Derneği gıda, elbise yardımında bulunuyor. Dernek Genel Başkanı Özdemir Özdemir, yardım çalışmaları konusunda desteklenmeleri gerektiğini söyledi.

Merkezi Ankara’da bulunan Türkmen Alevi Bektaşi Derneği kıyafet yardımından sonra şimdide gıda yardımları ile adından söz ettirmekte. elbise yardımında bulunan dernek şimdi de ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yapmakta. Yaptığı yardım çalışmalarıyla özellikle Ankara’da ismini duyuran Türkmen Alevi Bektaşi Derneği Genel Başkanı Özdemir Özdemir, yardım yapılacak ailelerin tespit çalışmalarını neticelendirdiklerini söyleyerek, “Bugün itibariyle gıda paketi yardımında bulunacağız” dedi.

Hayırseverlerin Desteği Oranında Fakir İnsanlar Sevinecek binlerce insan'a umut olduklarını söyleyen Özdemir, "Ramazan ayı nedeni ile ulaşacağımız yardıma muhtaç sayısı, aile olarak binlerce aile. Bu azımsanacak bir sayı değil." dedi. Özdemir, Tüm hayırseverlerden ve iş adamalarından yardıma muhtaç ailelere yardım etme konusunda kendilerine destek vermelerini isteyerek, "Desteleyecekleri oranda fakir insanlar sevinecek ve dualarını alacaklardır” dedi.  Özdemir, Bizler hayırseverlerin bizlere ulaştırdığı yardımlarla muhtaçlara yardımda bulunuyoruz. Eğer yardımlar az elimize ulaşırsa bizlerde o nispetle az insana, çok olursa çok insana ulaşırız. Bilindiği gibi kenar mahallelerde, varoşlarda hakikaten insanın içini sızlatacak çok manzaralara şahit oluyoruz. İçler acısı birçok muhtaç aile manzarası var. Bu nedenle desteklerini bekliyoruz." Şeklinde konuştu


8/15/2011

Facebook'ta BizFACEBOOK GURUBUMUZ